War Rock ile yepyeni içeriklere hazırlanın!

Tayfun Erkan 24.10.2014 - 18:05
Bol bol aksiyon yaşayacaksınız...
Nexon Europe, hızlı temposu ve FPS oyunlara getirdiği yeniliklerle yoğun ilgi gören War Rock için oyunun tutkunlarından gelen taleplere göre hazırlanmış yepyeni içerikler sunacağını duyurdu. 

Yayınlanan ilk güncellemeyle birlikte oyuna yeni bir harita olan Malta ve sağlam bir başarı sistemi eklendi.

Eklenen Malta haritasında oyuncular güneşin kavurduğu bir sahil kasabasında stratejik savaş hünerlerini sergileyecekler.   Haritada her biri kendi keskin nişancı yuvasına sahip dört ana yol bulunuyor.  Bu yuvalar sayesinde düşman üssüne sızmak eğlenceli ve zorlayıcı bir uğraş haline geliyor. Haritanın merkezinde buluşan rotalar ise adrenalinin sürekli zirvede olmasını sağlarken, oyuncuların kısa mesafelerde yüz yüze çarpışmalarda başarı sağlamak için adımlarını dikkatli atmaları gerekiyor.

War Rock ile yepyeni içeriklere hazırlanın!
Oyuna eklenen yeni başarı sistemi, çeşitli araç ve silahları iyi kullanmak gibi hedefleri gerçekleştiren oyuncuları ödüllendirecek. Oyuncular artık başarıları tamamlayarak yeni unvanları, rozetleri ve madalyaları açabilecekler. Bu unvanlar oyun esnasında oyuncuların isimlerinin yanında görüntülenebilecek. Madalyalar ise oyun lobisinde sergilenecek. Tüm bunlara ek olarak oyuncular diğer oyunculara ait tam isabet ve toplam oyun zamanı gibi istatistikleri ve elde edilen başarıları inceleyebilecekler.

Nexon Europe Ürün Müdürü Marc Sandifer, oyuna getirilen yeniliklerle ilgili şunları söyledi: “War Rock ekibi oyuncu tabanının isteklerine yönelik yeni içerikleri oluşturmak için canla başla çalıştı. Resmi forumumuzdan elde ettiğimiz geri dönüşler oyuna verdiğimiz şeklin temeli oldu. Yaptığımız yenilikleri oyuncuların denediğini görmek için sabırsızlanıyorum. Son derece heyecanlıyım.”

War Rock ile yepyeni içeriklere hazırlanın!
Nexon ayrıca önümüzdeki aylarda yayınlanacak üç yeni haritanın daha müjdesini verdi. Bu haritaların her biri her tarzdan oyuncuya hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Dahası, Kasım ayının başalarında kısa bir süreliğine oyuncular Cadılar Bayramı’nın meşhur balkabağı teması ile hazırlanmış ürkütücü bir haritada mücadele edebilecekler.

-Basın Bülteni
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2024 04:37
Kalan Karakter: 300 Gönder
War Rock ile yepyeni içeriklere hazırlanın!
İlginizi Çekebilir