War Thunder rekora koşuyor

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 4.11.2013 - 15:21
Hedef: yeni nesil platformlar
Gaijin Entertainment tarafından geliştirilen War Thunder bir süredir rekor peşindeydi. Gamescom'dan en iyi simulasyon oyunu ödülünü alarak ayrılan War Thunder, bir yıldır açık betada ve 12 ayda tam 5 milyon oyuncuya sahip durumda.

War Thunder'ın yeni planları arasında konsollar da var. Yeni nesil platformlar için çalışmalara başlayan War Thunder, PS4 platformu konusunda da kararlı olduklarının altını çizdi.

War Thunder rekora koşuyor


Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 02:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
War Thunder rekora koşuyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×