War Thunder'a İngiliz tankları ekleniyor

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 29.07.2015 - 16:10
War Thunder gelişmeye devam ediyor
Gerçekçi savaş mekanikleri, hasar modellemeleri ve grafikleri ile savaş simülasyonu hayranlarının en sevdiği yapımlardan biri olan War Thunder, tüm hızı ile gelişmeye devam ediyor.

War Thunder'a İngiliz tankları ekleniyor
Gaijin Entertainment tarafından geliştirilen MMO oyunu, yeni açıklanan haber ile bu yılın ilerleyen dönemlerinde Birleşik Krallık tanklarına kavuşacak. Churchill III, gibi 2. Dünya Savaşı meraklılarının yakından tanıdığı canavarları kullanma şerefine erişeceğim yeni güncellemenin tam olarak ne zaman yayımlanacağı ise henüz belli değil.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 00:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2015 16:17
Vayy warthunder haberi görünce şaşırdım bu sitede :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2015 14:04
Oyunlar konsollara kaydı sevinmesi normal PS4 ün gerisinde olsalar bile sonuçta satıyorlar ki bu şekilde konuşuyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
War Thunder'a İngiliz tankları ekleniyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×