War Thunder'a İtalyan uçakları geliyor

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 3.05.2017 - 13:10
Uçan Pizza'lara hazır mıyız?
Tamamen ücretsiz olarak oynanabilen War Thunder'da 5 adet ülkenin savaş araçları hizmetimize sunulmuştu. Bu ülkeler 2. Dünya Savaşının da baş aktörleri olan İngiltere, Almanya, Rusya, Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya olarak karşımıza çıkıyordu. War Thunder'da istediğiniz ülkenin savaş araçlarını, oyunu oynayarak geliştirebiliyor, ve zamanda yolculuk yapar gibi daha üst seviye araçları oynayarak açabiliyoruz.

War Thunder'a İtalyan uçakları geliyor
Her yeni güncelleme ile onlarca yeni araca ve özelliğe kavuşan yapımın 1.69 güncellemesinin teması belli oldu. 2. Dünya Savaşının baş rollerinden biri olan İtalya, War Thunder'ın Regia Aeronautica kod adlı 1.69 güncellemesi ile oyuna eklenecek. 2. Dünya Savaşının güçlü İtalyan uçakları, yeni güncelleme ile birlikte ayrı bir ağaç olarak oyundaki yerini alacak. Güncellemenin tam olarak ne zaman yayımlanacağı ise kesinleşmiş değil.
 
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 01:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2017 17:47
Yalnız Alman ağacının ilk tierinin yarısı İtalyan uçağı, acaba ağacı bölecekler mi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2017 14:00
İtalyanlar çok pizza yemez uçan macaroni bunlar :P
Kalan Karakter : 300 Gönder
War Thunder'a İtalyan uçakları geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×