War Thunder'ın "İlk Yıl" videosu yayımlandı!

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 7.11.2013 - 10:19
Çabuk gelişen bir oyun düşünün
Gaijin Entertainment tarafından bugün War Thunder'ın birinci yıl videosu yayımlandı! Rusya'daki beta testinden başlayan bu macera şimdi 5 milyon oyunucuyu içinde bulunduruyor. Steam Greenlight, 1 milyon oyuncu derken, yeni nesil içinde duyurulmuştu. Üstelik daha sonra Oculus Rift desteği olacağı da açıklandı. Büyük ve tarihi savaşlara ev sahipliği yapan War Thunder'ın birinci yıl videosunu aşağıdan keyifle izleyebilirsiniz.


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 01:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
War Thunder'ın "İlk Yıl" videosu yayımlandı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×