Warcraft 3 Satş Rekorları Kırıyor: 2 ayda 1 milyon

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Warcraft 3 Satş Rekorları Kırıyor: 2 ayda 1 milyon
Bilizzard Entertainment’ in yaklaşık iki ay önce piyasaya sürdüğü Warcraft 3: Reign of Chaos, bu kısa zaman diliminde bir milyon barajını aşarak müthiş bir satış rekoru kırdı. Yaklaşık 4 yıldır merakla beklenen oyunn dünya çapında 4.4 milyon adet dağıtımı gerçekleştirildi ve şu ana kadar satış rakamı 1 milyonu aştı.

Tabi ki bunlar legal satış değerleri. Bu rakamın en az iki katının da korsan yollardan piyasa sürüldüğü düşünüldüğünde, oyunun şu ana dek yaklaşık 3-4 milyon oyuncuya ulaştığı söylenebilir.

Warcraft 3, Bilizzard’ ın bu güne kadar milyon barajını aşmayı başaran yedinci oyunu ve şu an için oyun listelerinde ilk sıradan aşağıya inmiş değil.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 18:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Warcraft 3 Satş Rekorları Kırıyor: 2 ayda 1 milyon

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×