Warcraft filmine iki yeni aktör!

Can Arabacı
Can Arabacı 19.12.2013 - 09:52
Filmin kadrosu genişliyor...
Yıllarca yerinde saydıktan sonra nihayet hızla ilerlemeye başlayan Warcraft filmiyle ilgili yeni gelişmeler var! Filmin yapımcısı Legendary Pictures, iki yeni aktörün daha filme katıldığını duyurdu: Clancy Brown ve Daniel Wu.

Clancy Brown'ı Shawshank Redemption, Starship Troopers ve Highlander gibi filmlerden ve Carnivàle dizisinden hatırlıyor olabilirsiniz. Daniel Wu ise Europa Report,  The Last Supper, Overhead ve Tai Chi 0 gibi yapımlarda rol almış ve Golden Horse Film Festivalinde onurlandırılmış bir aktör.

Warcraft filmine iki yeni aktör!
Daha önceden onaylanmış olan Ben Foster, Travis Fimmel ve Paula Patton'a bu iki yeni ismin de katılmasıyla Warcraft filmiyle ilgili beklentilerimiz artmaya devam ediyor doğrusu. Blizzard ve Legendary Pictures bakalım serinin adına yakışan bir film ortaya koyabilecek mi, 2016 yılında hep beraber göreceğiz...
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 17:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Warcraft filmine iki yeni aktör!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×