WarCraft IV söylentileri!

Emre Günen
Emre Günen 13.10.2010 - 12:40
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz...
Şu sıralar WarCraft III forumlarında gizliden gizliye bir dedikodudur almış başını gidiyor. Konu başlığı ise nükleer bomba niteliğinde; WarCraft IV...

Bundan yıllar evvel WarCraft IV hakkında bazı söylentiler dolaşmış, ama sonuç çıkmamıştı. Şimdi ise yeni BlizzCon'a sadece birkaç hafta kaldı ve malum dedikodular yeniden günyüzüne çıktı. İddia edilene göre bu seneki BlizzCon'da yeni WarCraft IV'ün ismi geçecek...

WarCraft IV söylentileri!
VGtribune isimli video oyunları sitesi bu dedikodunun altını biraz kazıdığını ve kimi bilgilere ulaştığını iddia ediyor.

VGtribune sitesine göre, yeni WarCraft;

- Dizi şeklinde birden fazla bölüm mantığı ile ilerleyecek.
- Thrall kesinlikle hikayede bulunacak.
- 2012'nin dördüncü çeyreğinde çıkması planlanıyor.
- RTS motoru StarCraft II ile aynı olacak.
- PC haricinde başka konsollara da çıkması bekleniyor.
- Konsept çizimleri ise çok başarılı.

Bu okuduklarınız, VGtribune sitesinin iddiaları. Gerçeklik payı ne kadar var bilemeyiz, ama daha önce de dediğimiz gibi, "Ateş olmayan yerden duman çıkmaz."

Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
WarCraft IV söylentileri!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×