Warcraft mobil oyunu 3 Mayıs günü duyurulacak

Murathan Özlü
Murathan Özlü 29.04.2022 - 00:55
Blizzard'ın uzun süredir geliştirdiği konuşulan Warcraft mobil oyunu önümüzdeki hafta resmi olarak duyurulacak.

Blizzard akşam saatlerinde Warcaft mobil oyunu duyurusunun ne zaman yapılacağını resmen açıkladı. Firma böylece, uzun süredir dedikodusu dolaşan "Warcraft mobil oyunu"nu da doğrulamış oldu. Geçtiğimiz haftalarda yeni World of Warcraft eklenti paketi Dragonflight'ı duyuran Blizzard'ın bu mobil projesi, bir RTS oyunu olacak.

Warcraft mobil oyunu haftaya resmen duyurulacak

Blizzard, resmi internet sitesinde, etkinliği şöyle duyurmuş:

" Warcraft mobil oyun duyurusuna hepiniz davetlisiniz!

Azeroth'un kahramanlarına, yeni bir mobil oyun macerası sunacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz ve oyunu oynamaya başlamanız için sabırsızlanıyoruz. 3 Mayıs akşamı, mavi perdenin altından Warcraft evreninde geçen ilk mobil strateji oyununu ortaya çıkarırken bize katılın!"

Warcraft mobil oyunu
Blizzard, mobil Warcraft oyununu (hatta, bazı dedikodular bir değil iki oyunun geliştirildiğini iddia ediyor) büyük bir özenle gizliyor. 2018'den beri gündemde olan söylenti, World of Warcraft'taki Pet dövüştürme mekaniğinin çok sevilmesinin ardından, Pokemon GO tarzında bir oyununun geliştirildiği yönündeydi. Ancak Blizzard, bunun bir strateji oyunu olacağını özellikle belirtmiş. Bu yüzden bazı oyuncular, Warcraft 3 benzeri bir oyununu mobil için duyurulmasını bekliyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 12:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2022 14:00
olan warcraft 3 çöpünü düzeltsinler vision şirketine verip diablo yu nası remaster yapdılarsa bedavaya yapsınlar tekrardan olan karizmayı düzeltsinler
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2022 07:06
Strateji mi? Wow gibi mmorpg olsaydı bakardım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.04.2022 15:08
Umarım bu da Diablo gibi pc ye de gelir
MK Okuru
MK Okuru 29.04.2022 22:19
Sebep? Pc de zaten var Warcraft 3.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Warcraft mobil oyunu 3 Mayıs günü duyurulacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×