Warcraft ve Warcraft 2 modern PC'lere gelebilir!

Warcraft ve Warcraft 2 modern PC'lere gelebilir!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 11.11.2013 - 11:41
BlizzCon 2013'ten inciler.
World of Warcraft'ın yapımcı yönetmeni J. Allen Brack, BlizzCon 2013 sırasında bir panelde katılımcılardan birinin sorusunu yanıtlarken, Blizzard'ın klasik oyunlarının modern platformlara portları üzerinde çalıştıklarını doğruladı.

Takımlarında bu iş üzerinde çalışan birkaç kişi olduğunu belirten Brack, "Bizler Warcraft, Warcraft 2 ve Warcraft 3'ün hayranlarıyız ve bu oyunları tekrardan oynamayı kesinlikle istiyoruz" diye de ekledi.

Warcraft ve Warcraft 2 modern PC'lere gelebilir!
Serideki ilk oyun olan Warcraft: Orcs & Humans 1994'te, Warcraft 2: Tides of Darkness 1995'te, Warcraft 3: Reign of Chaos ise 2002'de piyasaya sürülmüştü.

İlk oyunların hikayesi, World of Warcraft'ın yeni ek paketi olacak Warlords of Draenor ve Duncan Jones'un yöneteceği Warcraft filminin hikayelerinin de bazı bölümlerini oluşturuyor.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 05:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×