WarDevil iptal edildi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.10.2010 - 11:32
Beş yıllık çalışmanın sonucu
Yıllarca yaptığınız iş, günün birinde sona geliyorsa ve elinizde hiçbir şey kalmıyorsa, durum gerçekten vahim demektir. Tıpkı WarDevil isimli aksiyon oyunu gibi. 5 yıldır geliştirilmekte olan aksiyon oyunu, eğer işler umulduğu gibi gitseydi, PS3 ve X360 konsolları için satışa sunulacaktı, ama olmadı. Oyunun iptal edilmesinin ardından, geliştirici stüdyoda eleman çıkarımına da gidildi.

WarDevil iptal edildi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
WarDevil iptal edildi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×