Warface’in yeni operasyonu Çernobil oyuncularla buluştu

Warface’in yeni operasyonu Çernobil oyuncularla buluştu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 19.02.2018 - 17:22
Crytek’in ücretsiz FPS oyunu Warface’in yeni güncellemesi yayınlandı

Crytek’in %100 Türkçe, ücretsiz Online FPS oyunu Warface; beklenen güncellemesi Çernobil Operasyonunu yayınladı. Bütün oyuncular, Cryengine'in gücü ile hazırlanmış olağanüstü grafiklere sahip mekânlarda yepyeni bir oyun deneyimi yaşamaya davetliler.

Warface’in yeni operasyonu Çernobil oyuncularla buluştu

Free to Play oyun olmanın hakkını veren ekonomi yapısı, hiç bir oyunda olmadığı kadar çok oyun modu, birbirinden heyecanlı operasyonları ve türünün en iyi grafikleri ile, FPS ve mücadele duygusunu seven tüm oyuncuları buluşturan Warface, yeni operasyon Çernobil ile sizi savaşın, maceranın ve gerilim dolu bir aksiyonun ortasına davet ediyor.

Warface geliştirici ekibinin bizzat Pripyat şehrine gidip, incelemeler yapıp, operasyonun bölümlerini bölgenin atmosferine uyacak şekilde tasarladığı ve şehrin okullar, eğlence parkları, Polissya oteli gibi ikonik kısımlarını bire bir eklediği bu yeni bölümde; oyuncular kendilerini adeta bir filmin içinde gibi hissedecekler. Nükleer felaketin harap ettiği Pripyat şehrini ele geçiren Blackwood askerlerinin gizli planları; Warface ekibini bugüne kadar en fazla zorlayacak operasyonun temellerini atıyor. Oyuncuların sürprizlere, beklenmedik tehlikelere ve zorlayıcı düşmanlara hazır olması gerekiyor!

Güncelleme ile birlikte operasyona ek olarak; birçok silahın Nükleer Serisi kaplamaları, yeni başarımlar ve “Şövalye” isimli 89. seviye de oyuna ekleniyor. Warface, 2018 yılına yepyeni oyun modları ve operasyonlar ile hızlı bir giriş yaparak, tüm sene oyuncular için daha da fazlasını sunmaya hazırlanıyor!

Warface’e hemen kayıt olmak için www.warface.com.tr adresini; güncellemenin tüm detaylarını görmek içinse https://hq.warface.com.tr/updates/cernobil/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Warface’in yeni operasyonu Çernobil oyuncularla buluştu

Warface’in yeni operasyonu Çernobil oyuncularla buluştu

-Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 10:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×