Warframe yapımcısından yeni online FPS: Keystone

Hürcan Köse
Hürcan Köse 24.05.2017 - 14:10
Hero-shooter türüne yeni bir üye katılıyor
Herhalde şu anda piyasadaki en popüler ve en başarılı ücretsiz yapımlardan birisi olan Warframe, çıkışının üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen yeni güncellemeler ile genişlemeye ve oyuncuları kendine çekmeye devam ediyor. Yapımcı Digital Extreme artık Warframe ile sınırlı kalmak yerine büyümeyi tercih etmiş olacak ki, yeni bir yapım ile oyuncuların karşısına çıkmaya karar vermiş.

Warframe oyuncularının telaşlanmasına gerek yok. Oyun hiçbir yere gitmiyor. Yeni yapım Keystone için firma içerisinde ikinci bir geliştirme grubu kuran Digital Extremes, Keystone'u günümüz popüler online oyunları arasında melez bir yapıma dönüştürmeyi amaçlıyor. Paragon'daki gibi deste oluşturma mekaniğine sahip olan oyun Epic Games'in yapımından farklı olarak, bir FPS oyunu olacak. Görsellerine bakılınca birçok kişi tarafından Overwatch'a benzetilse de Keystone'un çok daha ayrı bir teması var.

Warframe yapımcısından yeni online FPS: Keystone
1970'li yılların retro havasına sahip olan Keystone'da oyuncular, bir çeşit mistik masa oyununun başında çeşitli maceralara atılacak. Birbirinden farklı yetenekler ve avantajlar sunan kartlarla kendi destelerini yapacak olan oyuncular, savaşta üstün gelmeye ve karşı takımı yenmeye çalışacak.

Keystone için henüz bir çıkış tarihi ya da platform bilgisi verilmedi. Oyunun bu Cuma başlayıp, Pazartesi bitecek olan ilk kapalı alfa testine girmek için bu linkten sisteme üye olup şansınızı deneyebilirsiniz.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 11:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
minininja
minininja 25.05.2017 09:54
Ortada bi tane screenshot yok tek bi artworkle beta üyeliğini açmışlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2017 17:14
Betaya başvuru yaptım. Dört kişi şu linkten başvuru yaparsa VIP listeyemi ne eklenecekmişiz. Güvenen olurmu zannetmiyorum ama ben paylaşıyım,

https://www.playkeystone.com?referrerId=59258fbb4cde6ff95e761855
Kalan Karakter : 300 Gönder
Warframe yapımcısından yeni online FPS: Keystone

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×