Warframe'in konsollar için yeni güncellemesi bugün geliyor

Hürcan Köse
Hürcan Köse 17.12.2015 - 22:49
Ivara ile tanışın!
Digital Extremes'in başarılı ücretsiz online aksiyon oyunu Warframe bugün PlayStation 4'te yeni büyük güncellemesine kavuşuyor. Hemen ardından kısa bir süre sonra da aynı güncelleme Xbox One platformuna gelecek.

The Second Dream (İkinci Rüya) adlı yeni görev, Warframe'lerin ve Tenno'ların ne olduğunu tam olarak açıklayacak. Buna ek olarak yine Warframe'in hikayesini açıklayan The Sentient Hunhow görevinin yanında 4 farklı ok atma yeteneğine sahip olan Ivara okçu bedenine sahip olabilecekler. Diğer yeteneklerin arasında düşmanlardan ganimet çalma, fırlatılan okları hedefe yönlendirme ve yüksek hasar için güçlü bir yay oluşturma var.

Bu yeni frame'e ek olarak yeni bir PvP haritası ve Sortie sistemi de oyuna ekleniyor. Bu iki yeni özellik sayesinde oyun sonunda yapabileceğiniz şeylerin sayısı da artıyor.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 12:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2015 10:55
Bu oyuna her zaman yenilik geliyor çok underrated bir oyun diğer f2p oyunlarına bakın herzaman yeni seyler çok geç geliyor.Bu oyun neredeyse her ay güncelleniyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2015 01:04
Oyun iyice keyiflenecek
Kalan Karakter : 300 Gönder
Warframe'in konsollar için yeni güncellemesi bugün geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×