Wargaming, Dunkirk filmi ile partnerlik sağlandığını duyurdu

Wargaming, Dunkirk filmi ile partnerlik sağlandığını duyurdu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.06.2017 - 15:40
İki firma C.Nolan'ın filmi için bir araya geldi
Wargaming, Christopher Nolan tarafından yazılıp yönetilen tarihi aksiyon filmi Dunkirk ‘te geçen ve 2. Dünya Savaşı’nın en destansı olaylarından biri olan Dunkirk tahliyesini oyunculara tanıtmak ve filmi desteklemek için Warner Bros. ile güçlerini birleştirdi. Oynaması ücretsiz çevrimiçi İkinci Dünya Savaşı oyunları kategorisinde dünya lideri olan Wargaming, 180 milyon kayıtlı kullanıcısıyla hem İkinci Dünya Savaşı tarihinin önemli olaylarını hem de bu olaylarda önemli rol almış savaş makinelerini oyunseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

“Dunkirk Mucizesi” adıyla da bilinen efsanevi tahliye operasyonu, 26 Mayıs – 4 Haziran 1940 tarihleri arasında gerçekleşti. Fransa sahillerinde yer alan Dunkirk’te Almanlar tarafından kıstırılan müttefik birlikler, hem İngiliz donanmasına hem de sivillere ait gemilerle güvenli bir bölgeye taşındılar. Nolan’ın Dunkirk’ü bu tarihi olayda yer alan askerlerin hikayelerinden ve anılarından esinlenerek çekildi.

Wargaming Amerika Pazarlama Müdürü Erik Whiteford konuyla ilgili düşüncelerini, “Christopher Nolan’ın yeni filmi Dunkirk’ün İkinci Dünya Savaşı’nın en unutulmaz olaylarından birini hakkıyla beyaz perdeye taşıyan bir yapıt olacağına inanıyoruz. Tarihin o dönemine duyduğumuz tutku ve heyecanı paylaşan böylesi bir sanatsal oluşuma partner olmaktan gurur duyuyoruz,” şeklinde aktardı.

Wargaming, sizi Dunkirk filminin heyecanını World of Tanks, World of Warships ve World of Warplanes’te yaşamaya davet ediyor. Warner Bros. Pictures’ın sunduğu Dunkirk 21 Temmuz’da sinemalarda.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 20:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×