Wargaming, SEGA ve Creative Assembly birleşti

Hürcan Köse
Hürcan Köse 14.11.2016 - 16:13
Wargaming Alliance'tan herkese merhaba
World of Tanks, Warships ve Airplanes ile tanıdığımız Wargaming ve Total War ile tanıdığımız SEGA ile Creative Assembly güçlerini birleştirerek Wargaming Alliance adlı yeni yayıncı firmayı resmen kurdu. Kurulan bu yeni firmanın ana amacı, oyunlarını ücretsiz oyun pazarına sunmaya çalışan üçüncü parti firmalarına yardım ve danışmanlık edip, oyunları yayınlamak olacak.

Wargaming, SEGA ve Creative Assembly birleşti
Wargaming'in zaten hazırda neredeyse 100 milyonluk bir üye tabanının olduğunu düşünürsek Wargaming Alliance'ın da çok büyük işler başarabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yeni birleşimin ilk ürünü de zaten geliştirilmekte olan ve şu anda da kapalı betasıyla oyuncular tarafından denenen Total War: Arena olacak.

Wargaming Alliance sayesinde birçok ücretsiz oyunla karşılaşmamız olası. Üstelik Wargaming, Sega ve Creative Assembly gibi üç büyük firmanın kalitesini de göz önüne alırsak karşılaşacağımız oyunların da gayet büyük, üstüne uğraşılmış ve kaliteli oyunlar olacağını kestirebiliyoruz.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2021 22:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2016 23:48
total war arena şuan betası kapandı diye biliyorum devam ediyorsa nasıl oynayabilirim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2016 22:19
kapalı beta kapanalı aylar oldu yalnız
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2016 21:09
war gaming güzel bir platform gerçekten . Hem son olarak çıkardıkları master of orionun türkçe olması ve fiyatınında cep yakmaması ile türk oyuncusuna verdikleri değer de ortada . Umarım bu gelişme total war oyunlarındada olurda son çıkan total war oyunu 70-80 tl lere düşer.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2016 19:40
total war rome2 mekaniklerinden kurtulmadıkca eski statusune kavusamaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2016 18:40
Bundan sonra 1 numaralı firmam wargaming oldu. Şimdiki güzel haber , oyunlarına Türkçe eklemeai özellikle master of orion ve oyunu kar amacından ziyade benim gibi yeni nesil oyuncular için yenilenmiş olarak sunmak istediler. Bu firmayı sevinnn
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wargaming, SEGA ve Creative Assembly birleşti

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×