Wargaming'in tank tarihine saygı duruşu devam ediyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.06.2016 - 17:33
“Anayurdun Çağrısı” etkinliği başlıyor
Wargaming, “Tankla Geçen 100 Yıl” adı verilen bir dizi etkinlik aracılığıyla tarihteki ilk tank çarpışmasının üzerinden tam bir asır geçmesine saygı duruşunda bulunuyor. Mark I adı verilen tank 1916’da ilk kez savaş meydanlarında boy göstermişti. Bu bağlamda önümüzdeki aylarda farklı platformlarda düzenlenecek oyun içi etkinliklerle Wargaming, tank tarihinde bir dönüm noktası olan bu olaya bir selam çakıyor olacak. Bu etkinlikte oyuncular bir dizi görevi tamamlayarak, T-54 First Prototype’dan ilham alınarak tasarlanan 7. Seviye Premium orta tankı Motherland’i (ing. Anayurt) elde etmeye çalışacaklar.

“Anayurdun Çağrısı” adı verilen ve birbiriyle bağlantılı zincir görevleri seçen oyuncular, başarıyla tamamlanan her görevin sonunda çeşitli ödüller kazanacaklar. Bütün görevleri tamamlayan oyuncuları ise etkinliğin en büyük ödülü olan Premium tank Motherland bekliyor olacak. Tankı elde eden oyuncuları bekleyen bir sürpriz daha var: Motherland Özel Görevleri. Motherland tankı ile yapılacak bu görevlerde altın, iki katı mürettebat deneyimi ve özel madalyalar sizleri bekliyor olacak.

Wargaming Chicago-Baltimore ofisi Kreatif Direktör'ü TJ Wagner, etkinlikle ilgili görüşlerini, “Wargaming’in geliştirici ekibi bu etkinlik dizisi ile Tankla Geçen 100 Yıl oyunlarının startını veriyor. Bu özel etkinlik aracılığıyla oyundaki en güçlü tanklardan birini kazanma fırsatı sunuyoruz. Ayrıca birçok ekstra ödülümüz mevcut. Oyuncuların Motherland’i elde etmek için yarışırken ve tankı kullanmaya başladıktan sonra çok eğleneceklerine inanıyoruz,” şeklinde dile getirdi.

Etkinlik boyunca konsol oyuncuları, tarihi çarpışmalar olan Prokhorovka ve Caucasus savaşlarını PvE olarak yaşama fırsatı elde edecek. Son olarak iki yeni harita Ghost Town ve Mountain Pass (Summer) ile Sovyet tankları 7. seviye ağır tankı IS-2 ve yine 7. Seviye tank destroyeri ISU-122S de sizleri bekliyor.

Basın Bülteni
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 20:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.06.2016 12:03
Can barı olan tank mı olur? :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rahro Uth
Rahro Uth 1.06.2016 20:26
WoT da neymiş War Thunder candır can.
Rahro Uth
Rahro Uth 2.06.2016 19:17
WoT'mu rekabetçi? Sen hiç War Thunder oynamadın herhalde.
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2016 15:01
War Thunder uçakta iyi tankta wot ezer geçer kardeş.
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2016 22:14
Kişisel görüşüne göre öyle olabilir ama genele bakmak lazım wot rekabetin en tepesi oyuncuların aradıgıda bu kardeş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2016 11:04
war thunder oynayan adam bir daha wot oynamaz...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wargaming'in tank tarihine saygı duruşu devam ediyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×