Warhammer 40.000: Eternal Crusade'e yakından bakın

Can Furkan Gözütok
Can Furkan Gözütok 30.06.2014 - 10:29
Oyunun alfa aşamasına ait görüntüleri yayımlandı
Geçtiğimiz haftalarda geride bıraktığımız E3 sırasında, Behavior Interactive tarafından geliştirilen MMO oyunu Warhammer 40.000: Eternal Crusade hakkında hiçbir bilgi verilmemişti.

Bugün itibariyle Behavior Interactive, oyunları Eternal Crusade için oyunun alfa sürecine ait videolar yayımladı. Yayımlanan videolar oyunun erken safhalarından alındığı için, henüz kaplamalara bile sahip olmayan "graybox"ları görebiliyoruz.

Eternal Crusade'ın oynanış dinamiklerine göz gezdireceksek oyun, 2011 yılında piyasaya çıkan ve Relic Entertainment tarafından geliştirilen Warhammer 40.000: Space Marine'e bir hayli benzemekte. Aslına bakarsak bu durum hiç de garip değil çünkü oyunun geliştiricisi Behavior Interactive, Eternal Crusade için Warhammer 40.000: Space Marine'i ve Planetside 2'yi örnek aldıklarını belirtmişlerdi.

Warhammer 40.000: Eternal Crusade, 2015 yılının son aylarında piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun çıkış yapacağı platformlar ise henüz belli değil.

Herkese, iyi seyirler.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2021 05:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Warhammer 40.000: Eternal Crusade'e yakından bakın

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×