Warhammer Age of Sigmar ertelendi

Murathan Özlü
Murathan Özlü 13.01.2022 - 18:47
Frontier'ın yapımcılığını üstlendiği, 2023'ün ilk aylarında çıkması beklenen Warhammer Age of Sigmar ertelendi, oyun 2023'ün sonlarına doğru çıkacak.

Warhammer'ın yeni RTS oyunu Warhammer Age of Sigmar ertelendi. 2023'ün son çeyreğine ertelenen oyunun adını ilk kez 2020 yılına duymuştuk. Ancak oyun hakkında, yapımcı Frontier ser verip sır vermiyor. Frontier mali raporunda oyunun çıkış tarihinin ertelendiği belirtilmiş. Warhammer evrenine dair başka bir oyun Warhammer 40.000: Darktide'da 2022 bahar ayına ertelenmişti.

Warhammer Age of Sigmar ertelendi

Frontier bu ertelemenin oyunun kalitesi ve uzun soluklu sağlığı için olumlu sonuçlar doğuracağını ifade etmiş. Frontier, Warhammer evreninin yeni RTS üyesi konusunda neredeyse hiç bilgi paylaşmıyor. Warhammer: Age of Sigmar ayrıca Warhammer evreninin masaüstü oyunlarından da birinin adı. Başka bir Warhammer: Age of Sigmar RPG oyunu da Nexon'dan geliyor.

Warhammer Age of Sigmar ertelendi
Şu an yapım aşamasında olan iki adet Warhammer Age of Sigmar oyunu bulunuyor ancak ikisinin de asıl adları henüz duyurulmadı. Bu oyunları birbirinden ayırmanın yolu ise türleri ve yapımcıları.  Warhammer Age of Sigmar RTS oyunu Frontier tarafından en az 3 yıldır geliştirilirken, Neon firması ise aynı evrenin "PVE Çoklu oyunculu RPG" oyunu üzerinde çalışıyor. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2022 02:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2022 09:41
güzel bir strateji oyunu piyasayı süpürür...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Warhammer Age of Sigmar ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×