Warhammer Online yola devam ediyor

Burçin Aygün
Burçin Aygün 13.10.2011 - 09:05
Sıkıntı yok
Warhammer Online'ın azalan oyuncu kitlesi sebebiyle bir süre sonra kepenkleri kapatacağı söylentileri etrafta dolaşıyordu. Ancak BioWare Mythic patronu Eugene Evans bunun kesinlikle doğru olmadığını söyledi. Star Wars The Old Republic gibi oyunların gelişi konusunda ise, bu oyunların her birinin farklı kitlelere seslendiğini, kendileri için bir sorun olmadığını belirtti. 14 yıldır Ultima Online ve 10 yıldır da Dark Age of Camelot'u bize getiren firmada çalıştığından dolayı da çok mutlu olduğunu ekliyor Evans.

Warhammer Online yola devam ediyor
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Warhammer Online yola devam ediyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×