Warlords of Dreanor, Merlin'in Kazanı ve Blizzard'ın ortak projesi mi?

Warlords of Dreanor, Merlin'in Kazanı ve Blizzard'ın ortak projesi mi?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 11.11.2013 - 16:42
Biz şimdi bunu size mi sorduk, kendimize mi?
Anket kısmımızda bu hafta geçtiğimiz Blizzcon'dan tahminler mevcut.

Dünyanın en ilginç firmalarından bir tanesi olan Blizzard'ın geçtiğimiz günlerde duyurduğu Warlords of Dreanor için sizlere sunduğumuz anketimize yine ilgi büyüktü.

Warlords of Dreanor, Merlin'in Kazanı ve Blizzard'ın ortak projesi mi?
Toplamda 6 seçenek sunduğumuz ankette bu yeni ismin ilk Warcraaft filminin adı mı, yoksa yeni bir oyun mu ya da WoW'un bir sonraki ek paketi mi gibi seçeneklerden en çok tercih edileni %35 ile WoW'un ek paketi olmuş. Bunun ardından ise büyük bir fark ile %8'lik oy alan Warcraaft filminin ismi ve Warcraft evreninde geçecek farklı bir oyun türünün (FPS) adı seçenekleri geliyor. Starteji serisi Warcraft'ın dördüncü oyununu umut eden kitle ise bu ismi W4 ile eşleştirmek için %7'lik bir çaba göstermişler. Sır gibi saklanan yeni MMORPG Project Titan'ın gerçek ismi olduğunu düşünen ise %6'lık bir kitle mevcut.

Halbuki Mark Morheime ile birlikte 18 senede geliştirdiğimiz projenin bu kadar merak uyandırması bizleri de gerçekten şaşırttı. Evet, anketimizde tesadüfen çoğunluk sorunun cevabını doğru bilmiş. Blizzard ve Merlin'in Kazanı olarak yeni projemiz Warlords of Dreanor'un ne olduğunu bir görselle açıklıyoruz:
 
Warlords of Dreanor, Merlin'in Kazanı ve Blizzard'ın ortak projesi mi?
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 03:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×