Warner Bros yeni bir DC oyunu üzerinde çalışıyor

Warner Bros yeni bir DC oyunu üzerinde çalışıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.11.2017 - 09:39
Firma uzun süredir gündemde olan yeni oyunu doğruladı

Warner Bros firması bildiğiniz gibi DC tarafından gelen oyunlar ile sık sık karşımıza çıkıyor. Batman için yapılan Arkham City serisi ise bunun şüphesiz en güzel örneklerinden birisi. Batman Arkham Asylum ile başlayan maceramız VR versiyonunu saymaz isek son olarak Batman: Arkham Knight ile sona ermişti. İşte firmanın uzun süredir beklenen yeni oyunu ile ilgili bir detay daha ortaya çıktı.

Yeni oyun Superman odaklı olabilir

Warner Bros Games Montreal stüdyolarının resmi Facebook hesabından bir iş ilanı haberi verildi. Bu habere baktığımızda firmanın geliştirdikleri yeni oyunun program ekibi için eleman arayışında oldukları belirtilmiş. Buradaki en önemli detay ise geliştirilen bu oyunun DC evreninden bir oyun olduğu. Firma her ne kadar DC tarafından birçok proje ile karşımıza çıksa da Montreal ekibine baktığımızda genelde Batman oyunları ile gündeme geldiğini görüyoruz. 

Montreal ekibinin geçmişinde DC ile alakalı oyunlara baktığımızda Batman Arkham City Armored Edition, Arkham Origins ve Arkham Knight için çıkan Batgirl: A Matter of Family içeriklerini görüyoruz. Tabi tüm bu detayların ardından bir diğer tarafta da Rocksteady firması bulunuyor. Bu firmanın da uzun süredir yeni bir oyun geliştirdiği belirtiliyordu. Bakalım iki firmadan nasıl yapımlar gelecek.

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 12:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2017 04:36
Bu arada yazmadığınız bir şey daha var iki oyun stüdyosu iki batman oyunu yapıyor diye bir iddia dönüyor internette. Yabancı oyun sitelerinde birkaç ay önce duyurulmuştu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2017 04:36
Bundan yaklaşık 5 yıl önce de aynı açıklama duyurulmuştu "ilerde belki Superman oyunu yaparız" diye yine aynı açıklamayı vermek biraz basit olmadı mı MK ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2017 18:36
Hype-Hype-Hype.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2017 18:09
batman insergency diye bi isim sizmisti acaba o mu geliyor hmm ama ben bi superman (superman 64 gibi degil ama ;) ) ya da justice league oyunu isterdim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2017 22:33
Montreal ekibi harikaydı,
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×