1/5

Warrior Epic

Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Yok olan barışı yeniden sağlamak
Platformlar PC
Warrior Epic
  • Yapımcı - Yayıncı Possibility Space - True Games Interactive
  • Çoklu Oyuncu: Var
  • Oyun Türü: Role Playing Game,Role Playing Game
  • Sistem Gereksinimleri
Merlin Puanı 82
3 Kişi Oyladı
Okur Ortalaması%58
Artılar Türkçe dil desteği, ücretsiz oluşu, eğlenceli oynanış, düşük sistem ihtiyacı
Eksiler Karşılaşılan yazım hataları, bazen bozulan kamera açıları
Uzun yıllar önce barış ve mutluluğun hakim olduğu diyarlar, hüküm koyucuların kişisel hisleri doğrultusunda sonu belli olmayan bir uçuruma doğru sürüklenmeye başlamıştı. Kötülük doğmuş, savaş kaçınılmaz olmuş ve yaşayan herkes köleleştirilmişti. Fakat tüm bu karışıklık içerisinde yeni bir krallık yükselmeye başlıyordu; Sağduyu Krallığı. Gizlice yaratılan bu oluşum, gün geçtikçe bünyesine kabul ettiği yeni katılımlarla büyüyor ve sonsuz barışı elde etmek için gün sayıyordu. Fakat kötü güçlerin her daim var olduğu da göz ardı edilemezdi.

Günümüzde MMORPG oyunları, PC platformunda oldukça fazla ilgi görüyor. Özellikle World of Warcraft'ın piyasaya sürülmesiyle başlayan bu furya, ücretli ve ücretsiz birçok yapımın hazırlanmasıyla genişleyen bir yelpaze halini aldı. Warrior Epic, rakiplerinden farklı yapısıyla ve tamamen Türkçe dil desteğiyle, online oyun pazarında emin adımlarla ilerliyor.
Warrior Epic
"Warrior Epic, ilerledikçe keşfedilen ve oyuncunun yeni ipuçları bulmasıyla genişlettiği haritalardan oluşuyor."

Bir gün efsane olarak anılan bir savaşçı olabilmek

Warrior Epic'i oynayabilmek için, ücretsiz bir üyelik hesabı almak ve oyunun kurulum dosyasını PC'mize indirmek yeterli. Sonrasında, karşımızda keşfedilmeyi bekleyen gizler, kurulması gereken ittifaklar ve herşeyden önemlisi, var olan kötülüğü yok etmek ve barışı sağlamak için yapılması gereken görevler var. Maceraya bir Pit Fighter seçerek başlıyoruz. Ancak yapımda, 6 farklı karakter sınıfı yer alıyor. Bunlardan bir tanesiyle görevlerimizi tamamlarken, diğerleri de hazırda bekliyor.

Kısaca bahsedersek, düşmanlarınız karşısında gerçeklik olgusunu yok etmek ve onların şaşkınlığından yararlanmak istiyorsanız, Illusionist sınıfına mensup bir karakterle yola çıkmalısınız. Öldürerek ilerlemeyi, bir gizlilik sanatı olarak görüyor ve fırsat bulduğunuz her anda rakibinize gizlenerek yaklaşma becerinizi kullanmak istiyorsanız, suikastçi, yani Assassin olmalısınız. Hiç bir kural belirtmeksizin sadece rakibinize odaklanmak ve bir barbar gibi savaşmayı istiyorsanız, Pit Fighter'lar gücü ve cüsseleriyle dikkat çekiyor. Eğer doğayı arkanıza alarak güçlü bir destek kurmak ve çevredeki yaratıkları da kontrol ederek kendinize ufak bir oluşum kurmak istiyorsanız, Pangolan olmalısınız.