Warrior Kings: Battles’ ın generallere ihtiyacı var

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Warrior Kings: Battles’ ın generallere ihtiyacı var
Black Cactus, yaklaşan real-time strategy oyunu için generaller aramaya başladı. Oyunda bir general olarak görünmek isteyen herkesin, bir fotografları ve neden oyunda olmak istediklerini anlatan bir yazıyla birlikte wkbattles@empire.co.uk adresine mail atmaları gerekiyor.

Black Cactus’ e göre Warrior Kings: Battles, ilk oyunun oldukça gelişmiş bir hali olacak. Oyunda en önemli özellik generallerin geliştirilmiş yapay zekası olacak. Oyunda her generalin farklı karakteri, farklı savaş metotları olacak ve oyuncuların zayıf noktalarına göre hangi binaların yapılması gerektiğini, ordunun ve ekonominin yapısının nasıl olması gerektiğini bildirecek. Oyunda yapay zeka o kadar gelişmiş olacak ki, oyuncular sanki multiplayer olarak insan rakiplere karşı oynadıklarını hissedecekler. Oyundaki bir diğer yenilikte oyuna skirmish mode’ un eklenmesi olacak.

Warrior Kings: Battles,  Şubat 2003’te  Kuzey Amerika ve Avrupa’da raflardaki yerini alacak. Oyunun dağıtımını Empire Interactive yapacak. Eğer oyun hakkında ki vaatler gerçekleşirse bizleri bilgisayar başına kilitleyecek bir oyun olacak gibi görünüyor.  
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2021 14:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Warrior Kings: Battles’ ın generallere ihtiyacı var

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×