Warrior’s Orochi'nin 4. oyunu 2018’de PC için piyasaya sürülecek

Warrior’s Orochi'nin 4. oyunu 2018’de PC için piyasaya sürülecek

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 10.05.2018 - 15:45
Warriors Orochi hayranları için güzel haber geldi.

Koei ve Omega Force tarafından geliştirilen Hack and Slash oyunu Warriors Orochi 4, 2018 yılında PC için geliyor. Yayıncı Koei Tecmo, resmi web sitesinde Warriors Orochi 4’ün 2018’de Steam aracılığıyla PC için geliyor olacağını açıkladı. Resmi web sitesi ayrıca yeni gelecek olan Warriors Orochi ile ilgili bazı ek bilgilere de yer verdi. 

Warriors Orochi 4’te, 170’den fazla karakter bulunuyor

Yeni gelecek olan Warriors Orochi oyununda, oyuncular 170’den fazla sayıda karakter arasından seçim yapabilecek. Seçilecek bu kahramanlar ise Samuray Warriors ve Dynasty Warriors dünyalarından toplanacak. Ayrıca Warriors Orochi 4 oyununun hikaye kısmında, oyuncular dünyayı  krizden çıkarıp normale döndürmek için büyük güce sahip sekiz tane bilezik bulmak zorunda kalacak. Aynı zamanda dünyada yaşanan krizin arkasında Zeus’un olduğu, ancak krizin sebepleri hala bilinmiyor. Bununla birlikte oyun ayrıca  mucizevi bir güç tarafından güçlendirilecek ve karakterlerin sihirli saldırılar yapmasını sağlayacak Kutsal Hazineleri de bünyesinde barındıracak.

Taktiksel aksiyon oyunu olan Warriors Orochi, ilk olarak 2007 yılında PS2, Xbox 360, PSP ve PC için piyasaya sürülmüştü.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 05:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×