1/20

Warriors: Legends of Troy görselleri

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 8.02.2011 - 12:53
Birbirinden güzel 20 resim
İşte sizlere 20 sayfalık bir galeri haberi. Eğer şu ana kadar Warriors: Legends of Troy hakkında bir şey görmemiş veya duymamış iseniz o zaman bu resimlere bakmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Oyunda Truva filminde gördüğünüz karakterlerin hepsi olmasa da (hatta resimlerde tek tanıdık karakter olarak Achilles var) filmde gördüğünüz bazı sahneler mevcut. Özellikle düello savaşlarının olacağını kanıtlar nitelikteki resimler gerçekten heyecan verici.

Koei tarafından hazırlanan oyun 25 Mart'ta Xbox ve PS3 için Avrupa'da çıkacak.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×