Warriors Orochi 4, bu sene konsollar ve PC platformu için geliyor

Warriors Orochi 4, bu sene konsollar ve PC platformu için geliyor

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 19.06.2018 - 15:53
Warriors Orochi 4’ün yayın tarihi belirlendi.

Koei Tecmo tarafından geliştirilen ve aynı zamanda yayınlanan Hack and Slash oyunu olan Warriors Orochi serisinin yeni oyunu Warriors Orochi 4'ün, 19 Ekim 2018 tarihinde PS4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarının yanı sıra, bu sene PC platformu için de geleceği açıklandı.

Warriors Orochi 4 oyununda 170’den fazla karakter yer alacak

Warriors Orochi serisinin yeni oyunu olarak piyasada yerini alacak Warriors Orochi 4 için geliştiricinin yaptığı açıklamada, Dynasty Warriors ve Samurai Warriors oyunlarının evrenlerinden de dahil olmak üzere 170’den fazla karakterin Warriors Orochi 4 oyununun içerisinde yer alacağı belirtildi. Aynı zamanda oyun, oyunculara tek başına oynama veya arkadaşlar ile oynama gibi seçenekleri de sunacak.

Koei Tecmo bunun yanı sıra daha önce PlayStation, Xbox ve Nintendo konsollarında görmeye alışık olduğumuz oyunun, bu sene PC platformu için de piyasada yerini alacağını açıkladı. 19 Ekim 2018 tarihinde piyasaya sürüleceği belirtilen yapım için, bir de resmi video yayınlandı. Warriors Orochi 4 için yayınlanan videoyu da aşağıda bulabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 03:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×