Wasteland cephesinden süper haberler

Wasteland cephesinden süper haberler

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 10.08.2013 - 18:03
Nostaljiye, eski tatlara doyacağız
Yakın zamanda InXile Entertainment'ın Kickstarter kampanyasıyla oyun gündemine geri dönen Wasteland serisi bir yere gideceğe benzemiyor.

Wasteland cephesinden süper haberler
İlki yıllar önce çıkan ve Fallout'un atası kabul edilen kendine has rol yapma oyunu o dönemin klasiklerindendi. O yüzden de yıllar sonra eski Black Isle çalışanı Brian Fargo'nun şirketi InXile oyunun ikincisine niyetlenince heyecanlanmıştık. Şimdi heyecanımıza heyecan katıldı. InXile, EA ile yaptığı anlaşma doğrultusunda ilk oyunun GOG.com ve Steam üzerinden de piyasaya sürüleceğini duyurdu. Dahası da var. Bu piyasaya sürülme Kickstarter destekçilerini zerre etkilemeyecek. Yani oyunu Kickstarter'da desteklediyseniz, bedava Wasteland 1'iniz her halükarda sizi bekliyor olacak. Bu klasiğin yeni nesillerle tanışmasını görmek için sabırsızlanıyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 08:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×