Watch Dogs 2 haritasını bir baştan bir başa yürüyerek dolaşmak

Watch Dogs 2 haritasını bir baştan bir başa yürüyerek dolaşmak

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 11.04.2019 - 11:43
Yürümek sağlık açısından önemli

Enigma adlı Youtuber, Watch Dogs 2'nin haritasını bir baştan bir başa yürüyerek dolaştı. Oyunun San Fransisco haritasını yürüyerek dolaşan oyuncu, yürümeye Northern Bridge başlıyor, San Frans,sco ve Silikon Vadisi'ni geçerek şehirde uzun bir yürüyüşe çıkıyor. Saatler alan bu yürüyüşü 4 dakikalık kısa bir video haline getiren Youtuber, dah önce Red Dead Redemption 2, Gta 5, Gta 4 haritalarını da yürüyerek dolaşmış. Enigma adlı Youtuber kanalında yayınlanan bu ilginç videoya aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz. 

Watch Dogs 2 haritasını bir baştan bir başa yürüyerek dolaşmak

Açık dünya oyunlarda oyunun dünyası ilgi çekici değilse, yaşayan bir dünya atmosferi oluşturulmamışsa, bir görev için bir yerden başka bir yere seyahat etmek can sıkıcı olabiliyor. Bazı oyunlarda da açık dünya dolu dolu olsa da kendimizi oyunun aksiyonuna kaptırınca, oyunun dünyasının ayrıntılarını gözümüzden kaçırabiliyoruz. Enigma adlı Youtuber da Watch Dogs 2'nin dünyasında hiçbir ayrıntıyı kaçırmak istememiş olacak ki, oyunun tüm haritasını yürüyerek dolaşmış Enigma adlı oyuncu oyunun tüm haritasını 2 saat 20 dakikada yürümüş. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2020 23:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2019 18:17
arkadaş ağır işsizmiş hiç mi sıkılmadı la bu adam?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2019 11:50
Karakter inanılmaz derecede tipsiz ve itici olmasa şu oyuna başlayasım vardı da işte.. İlk oyundaki abinin çeyreği tip ve karizma olmayınca hiç oynayasım gelmedi. Umarım 3. oyunda düzgün bir ana karakter koyarlar..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×