Watch Dogs 2'nin PvP modu açıklandı

Onur Güner
Onur Güner 17.08.2016 - 13:20
Heyecanımızı ikiye katlayacak
Ubisoft'un geliştirdiği ve 15 Kasım 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya süreceği Watch Dogs 2'nin PvP modu tanıtıldı. Hatırlayacağınız üzere oyun ilk duyurulduğu zaman Ubisoft eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Özellikle grafikleriyle ve açık dünya oluşuyla GTA 5'e özenildiği düşünülen oyunun PvP modu ise senaryo modu ile aynı şekilde çalışacak.

Watch Dogs 2'nin PvP modu açıklandı
Yani siz senaryo modunda polislerden kaçıyor iken, başka bir oyuncu sizin oyununuza bağlanabilecek ve polislerle birlik olup sizi öldürmeye, avlamaya çalışacak. Aynı şekilde yolda giderken polislerden kaçan bir oyuncu gördüğünüzde sizde polislerle işbirliği yapabilecek ve kaçan oyuncuyu avlamaya çalışacaksınız. Ancak derseniz ki ben avlanmayı sevmem diye o zaman senaryo modunu çevrimdışı oynamak zorundasınız. Eğer çevrimdışı şekilde oynarsanız, hiçbir oyuncu sizin oyununuza bağlanamayacak. Ama eğer PvP modu ile oynarsanız ve avınızı yakalarsanız oyun içerisinde popülerliğiniz artacak ve sosyal medya kanallarınızdan sizi takip eden kişi sayısı artacak.

Watch Dogs 2'nin PvP modu açıklandı
Ayrıca peşinize birden fazla avcı takılabilir. Siz bu avcıların hepsini öldürüp kaçmayı başarırsanız, takipçi sayınız çok hızlı artacak ve sosyal medya sizi konuşacak.

Diğer PvP modu ise hack ile alakalı. İlk oyundan da hatırlayacağımız Hacking Invasion yöntemi ile artık PvP yapabileceğiz. Yine senaryo modu ile aynı çalışacak bu modda da, oyuna yeni eklenen drone araçlarını kullanarak diğer oyuncuların kafasını karıştırabilecek, hack yapmasını engelleyebileceğiz. Bu modu ister arkadaşlarımızla ister senaryo modunda oynayabileceğimizden dolayı daha fazla eğleneceğimiz kesin. Ayrıca drone araçlar kullanıp başkalarının hack yapmasını engellediğimizde ise oyun içerisindeki bazı hackerların dikkatini çekeceğiz ve yine sosyal medyada bir hayli popüler olacağız.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2022 21:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2016 13:32
ergenler atlar hemen hepinizin ırzını
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2016 14:18
cok cabuk oldu bittiye getiriliyor gibime geldi,klasik bir ubisoft vakası görücez bence,umarım görmeyiz ama ubisofttan artık bir beklentim kalmadı
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2016 00:34
Aynn bende bi aklını başına alıt eksikleri oyuncular tarafından yüzlerinr vurldu kapatırlar diyodum ama adamlar ne ara yaptıysa ikiyi duyurdu bunlar 1. Bitmeden 2 nin temelini atmış heralde.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2016 20:48
Single olarak kendi başıma oynadıgım bi oyuna birilerinin baglanıp oyun zevkimi köreltmesini pek tercih etcegimi sanmıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2016 16:20
Ufak bir nokta var. Oyun upgrade sistemi olur mutlaka. Daha düşük seviye oyuncuların oyununa yüksek seviye oyuncular bağlanırsa haksızlık olur diye düşünüyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2016 14:06
Ubisoft gta 5 ve gta online'a mod yapmış modu da 3A oyun diye reklam yapıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Watch Dogs 2'nin PvP modu açıklandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×