Watch Dogs: Legion'ın yeni fragmanı yayınlandı

Watch Dogs: Legion'ın yeni fragmanı yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 10.09.2020 - 23:01
Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan aksiyon macera oyunu Watch Dogs: Legion'ın yeni fragmanı yayınlandı.

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan aksiyon macera oyunu Watch Dogs: Legion için yeni fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmana baktığımızda hepsi birbirinden farklı yeteneklere sahip çeşitli karakterler arasında seçim yapabileceğimizi görüyoruz. Buna ek olarak geliştirici ekip, Aiden Pearce'ın da oyuna geri döneceğini duyurdu. Ancak, Aiden, Season Pass aracılığıyla ve oyunun çıkışından sonra bir indirilebilir içerik olarak satışa sunulacak. Serinin üçüncü oyunu ve Watch Dogs 2'nin devamı niteliğinde olan Watch Dogs: Legion, 29 Ekim 2020 tarihinde Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Google Stadia ve PC platformları için piyasaya çıkacak.

Microsoft Store üzerinde ön siparişe açılan oyunun Standard sürümü 470,00 TL, Gold sürümü 600,00 TL, Ultimate sürümü de 650,00 TL fiyat etiketine sahip. Ayrıca oyunu ön sipariş ile satın alan kullanıcılara, bir maske ile birlikte farklı tabanca ve arabalar için altın rengi bir kaplama ücretsiz bir şekilde verilecek. Bu arada Watch Dogs Legion Smart Delivery teknolojisini kullanıyor. Oyunu satın aldığınızda hem Xbox One'da hem de oyunun aynı sürümünü tekrar satın alım yapmadan Xbox Series X'te çıktığında oynayabilirsiniz.

Watch Dogs: Legion'ın yeni fragmanı yayınlandı

Watch Dogs: Legion, 29 Ekim'de piyasaya çıkacak

Yakın gelecekte Londra, çöküşle karşı karşıya. Kenti sarsan yıkıcı terör saldırılarından sonra her şeyi gözetleyen bir otoriter devlet halkı ezmeye, yozlaşmış özel bir askeri şirket sokakları kontrol etmeye ve güçlü bir suç örgütü savunmasız insanları avlamaya başladı. Londra'nın kaderi size ve direniş oluşturup karşılık verme yeteneğinize bağlı.

Oyun, ikonik Londra şehrinde gördüğünüz herhangi bir kişiyi ekibinize katıp kendisi olarak oynamanızı sağlayan daha önce görülmemiş yenilikçi bir oynanış sunuyor. Açık dünyadaki her karakter oynanabilir ve herkesin kendi benzersiz ekibinizi oluşturmanıza yardımcı olacak öz geçmişi, kişiliği ve yetenek seti var. Arkadaşlarınızı toplayın ve dört oyunculu ortak görevlerde, oyun sonu zorlu görevlerde, özel oyun modlarında ve etkinliklerde Londra'yı geri almak için çevrimiçi çok oyunculu mücadeleye katılın.

Watch Dogs: Legion, 29 Ekim 2020 tarihinde Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Google Stadia ve PC platformları için piyasaya çıkacak. Son olarak oyunun yayınlanan yeni fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 02:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.09.2020 00:11
1. oyunda nasıl keklediler bizi. Ön siparişin acısını unutmadım. Çıksın bakarız...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.09.2020 08:27
Abi bıhtık yeminlen bıhtık yaw
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2020 17:30
Oynama lan o zaman oynama!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.09.2020 22:26
Reklamlar güzel, bakalım görücez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.09.2020 20:47
En sevdiğim seridir watch dogs ve yeni oyununuda dört gözle bekliyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
ruyaguclu
ruyaguclu 11.09.2020 13:21
en çok merak ettiğim oyun bu valla
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×