Watch Dogs multiplayer modu detaylandırıldı

Watch Dogs multiplayer modu detaylandırıldı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 12.06.2013 - 23:29
Onu hackle, bunu hackle nereye kadar?
Ubisoft yeni oyunu Watch Dogs için detaylar vermeye devam ediyor. Bu seferki konumuz multiplayer modu.

Oyunun mutliplayer modu temelinde oyuncuların birbirlerinin cihazlarını hacklemesi üzerine kurulmuş. Bu modu ister co-op olarak isterseniz de rekabetçi bir şekilde oynayabileceksiniz. Kendi oyununda Aiden'ı oynayan herkes oyunun multiplayer kısmında bir başka oyuncunun cihazını hackleyebilecek.

Daha önce de belirtildiği gibi bu kısımda sırada bekleme ya da menü olmayacak. Sadece şehirde dolaşıp korsancılık yapacaksınız.

Watch Dogs multiplayer modu detaylandırıldı
Oyunda hacklenmenizi engelleyecek pek çok teknoloji ve güvenlik cihazı bulunacak. Bu şekilde ister kendinizi koruyacak ister hackleme işlemine yararınıza çekecek, isterseniz de aradığınız kişiyi bulup onu avlayacaksınız. Yaklaşım tarzı tamamen sizin seçiminize bırakılacak. Etrafta avlayacağınız hackerlar sizlere Aiden gibi değil sıradan NPC'ler gibi gözükecek.

Tüm başarılı hacklemeleriniz oyun dünyasındaki kötü şöhretinize eklenecek ve gösterilecek ki bu sizin isteğinize bağlı olacak.

Oyunun çıkışı ile birlikte gelecek olan companion uygulaması da rekabet modunu bizlere sunacak. Bu versiyonda oyuncular Aiden'a yardım etmek için etrafa zarar verebilecekler. Telefonunuz oyundakine çok benzer bir telefon olacak ve size şehrin kontrolünü verecek.

Oyunun competitive modu oyuncunun kötü şöhretini etkilemeyecek. Oyuncular kendilerine verilen görevleri yerine getirirken companion modundakiler ise polis görevini üstlenecek.

Oldukça ilginç ve karmaşık görünen bu modun yakın zamanda detaylı bir videosunu bekliyoruz.

Watch Dogs 22 Kasım'da PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U için çıkacak.
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 23:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×