Watch Dogs'da her yer baştan açık

Watch Dogs'da her yer baştan açık

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 29.09.2013 - 17:02
Her şey serbest
Bu seneki Eurogamer Expo'da konuşan Jonathan Morin herkesin heyecanla beklediği oyun hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Watch Dogs'un kreatif direkötörü Morin, özellikle pek çok oyuncunun kafasını kurcalayan bir soruya cevap verdi: Dünyanın ne kadarının direk açık, ne kadarının kilitli kapılar ardında olacağı. Bildiğiniz gibi açık dünya oyunları ilk yayıldığında GTA III modelini benimsemişlerdi, yani hikâye ilerleyince yeni bir bölge açma. Fakat Watch Dogs son dönem açık dünya oyunlarında pek görmediğimiz bu geleneği takip etmeyecek gibi gözüküyor. Morin'in dediğine göre Aiden'a oyunun başından itibaren her yer serbest. Sadece yeteneğiyle doğru orantılı olarak etki alanı da genişleyecek. Biz de size soralım, her yerin açık olması mı sizin için daha iyi, yoksa hikâye ilerledikçe yeni yerlerin açılmasını mı tercih edersiniz?

Watch Dogs'da her yer baştan açık
Yorumlar 40
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 10:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×