Watchmen: İkinci bölüme (episode) dair

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Watchmen: İkinci bölüme (episode) dair

Watchmen’in sinema yapımına paralel olarak, aksiyon yapımının ilk ve aynı adlı oyun bölümü de boy gösterdi. ESRB'nin (Entertainment Software Rating Board – Eğlence Yazılımı Derecelendirme Birimi) veri bankasında oyunun ikinci bölümüne dair bilgiler bulunabiliyor.

Yaş sınırlaması özetine göre oynanışta pek değişen olmayacak. Yine Roschach veya Nite Owl’un kontrolünü üstlenip beyzbol sopası, bıçak ve levye gibi muhtelif silahlarla düşmanlarınızla karşılaşacaksınız. Ayrıca oyunun seyri, sizi bir striptiz mekanına da götürüyor ki ordaki hadiseler muhtemelen ESRB’nin “sexual content” (cinsel içerik) değerlendirmesini de açıklar olacak.

"Watchmen: The End is Nigh 2’nin" ne zaman yayımlanacağı henüz meçhul. Fakat sinema filminin DVD’siyle aynı zamanda çıkabileceği de kuvvetli bir ihtimal olabilir.

KAYNAK
Watchmen: İkinci bölüme (episode) dair
gameswelt.de


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 08:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Watchmen: İkinci bölüme (episode) dair

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×