Way of the Samurai 3, X360'a özel

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Way of the Samurai 3, X360'a özel


Bu yılın başında Sony, Way of the Samurai’ın özel olma halini yitirdi. Bu sebepten serinin üçüncü oyunu Japonya’da hem PS3 hem de X360 için çıktı. Fakat durum Kuzey Amerika’da farklı olacak. Yayımlanan bir video oyunun Kuzey Amerika’da sadece Microsoft’un konsolu için piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Way of the Samurai 3’ün hikayesi feodal Japonya’nın Warring State Periode da denen bir devresinde geçiyor. Bu sırada samuray kılıcınızı kuşanıp birbirine düşman iki fraksiyondan birine girmeye karar veriyorsunuz. Adları Fujimori ve Sakurai olan bu iki klan birbirleriyle çatışma halinde bulunuyor. Seleflerinden de bildiğimiz hikayenin seyrini belirleme özelliği burada da mevcut olacak.

ABD’de yayımlanma tarihi Noel zamanında olacak. Fakat yapım Avrupa’da çıkar mı, ya da ne zaman çıkar, henüz belli değil.

KAYNAK
Way of the Samurai 3, X360'a özel
gameswelt.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 09:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Way of the Samurai 3, X360'a özel

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×