WB Games Montreal yeni bir Batman oyunu üzerinde mi çalışıyor?

WB Games Montreal yeni bir Batman oyunu üzerinde mi çalışıyor?

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 20.05.2018 - 14:22
Yeni bir Batman oyununa kimse hayır demez

Batman: Arkham City ve Batman: Arkham Origins oyunlarını geliştiren WB Games Montreal'in yeni bir Batman oyunu üzerinde çalışıyor olabileceği iddia edildi. 

WB Games Montreal yeni bir Batman oyunu üzerinde çalışıyor olabilir

WB Games Montreal'in yeni bir Batman oyunu üzerinde çalıştığı söylentileri çıktı. Bu söylentilerin ortaya çıkmasına sebep olan şey ise, WB Montreal firmasının açtığı iş ilanı. Açılan iş ilanında, AAA standardında yeni nesil platformlar için oyun geliştirme kabiliyetine sahip, ve oyun yapma tutkusu olan çalışma arkadaşları arandığı belirtilmiş. Geçtiğimiz aylarda WB Games Montreal'in DC evreninde geçen co-op oynanışa sahip bir oyun üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. Ateş olmayan yerden duman tütmez atasözümüze da dayanarak bu ortaya atılan iddialara ve açılan iş ilanlarına da bakarak WB Montreal'in en azından bir oyun üzerinde çalıştığını söyleyebiliriz. Bu gizemli oyun yıllardır beklenen Süpermen oyunu mu olur yoksa Co op oynanış dinamikleri olan açık dünya Batman oyunu mu olur bekleyip göreceğiz. 25 Ekim'de çıkan Batman: Arkham Origins oyuncular tarafından çok da sevilmemişti.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 17:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2018 12:42
Arkham Origins'in devamını 2 oyunla getirerek Asylum'a bağlayabilirler. Bu arada Origins'in neyi dandik? Kendisinden önce gelen oyunları çok daha anlamlı bir hale getirmeyi başardı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2018 11:57
Valla ne olursa olsun kesinlikle konsolda oynarım. Bir daha pc de oynayıp kanser olma niyetim yok optimize özürlü oyunlarını.. Düzeldi ama ilk zamanlar neydi o PC'de Arkham Knight :D Öeeaah!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2018 02:01
Arkham City’yi Rockstedy geliştirmiştir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2018 00:30
co-op batman mi ? abi dalgamı geçiyorsunuz,ya ea ya kızıyorduk ama wb de işin suyunu çıkardı,shadow of warda mıçtılar,şimdi sıra batmandemi,arkham knighta baskı uyguladılar oyun bitmemiş çıktı,ne güzel oyundu halbuki hala efsane,serinin en dandik oyunuda origins,wb yine eline yüzüne bulaştırcak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2018 22:34
Batman de Batman, hani Wonder Woman oyunu yapacaktınız, hani Arrow söylentileri vardı. Yeni şeyler yapın be abicim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×