WCG Türkiye Büyük Finali’nden son gelişmeler

WCG Türkiye Büyük Finali’nden son gelişmeler

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 30.08.2013 - 09:37
İşte WCG eşleşmeleri
GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı'nda gerçekleşmesi planlanan World Cyber Games Türkiye Büyük Finali‘nin karşılaşma detayları sonunda belli oldu. 5 - 8 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinliğin en çok dikkat çeken tarafı World Cyber Games’in Türkiye Büyük Finali. Düzenlenen elemeler sonucunda, organizasyona katılan en iyi sekiz takım birbirleriyle kapışacaklar. Karşılaşmaların tamamı ASUS GameX Global Tournament sahnesinde oynanacak.

DreamHack Summer 2013′te ikincilik elde eden Dark Passage.Kaspersky Lab, Relentless ile karşılaşacak. Dark Passage ve Relentless karşılaşmasının kazananı, Team Turquality Red ile Zone eSports arasındaki karşılaşmanın kazananıyla finale adını yazdırmak için karşılaşacak. Team Turquality Blue, Shop4Gamers ekibiyle mücadele verecek. TT ve DP ile HWA.Kingston ise yarı final için GameSatış ile kapışacaklar.

WCG Türkiye Büyük Finali’nden son gelişmeler
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 07:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×