We Happy Few'un PlayStation 4'e çıkacağı tarih belli oldu

We Happy Few'un PlayStation 4'e çıkacağı tarih belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 17.08.2017 - 10:59
Sevilen macera oyunu bu sefer PlayStation 4 için yola çıktı.
Tanıtıldığı ilk zamanlarda oldukça farklı bir teması olduğunu anladığımız We Happy Few, uzun bir zamandır PC platformunda erken erişim aşamasında bulunuyor. Geride bıraktığımız günlerde oyunun tam sürüme geçeceği ve fiyatının AAA oyunlara eşit olacak şekilde yükseltileceği açıklanmıştı. Şimdi ise geliştirici ekip gözünü PC platformundan sonra PlayStation 4 platformuna da diktiğini açıkladı. Başarılı aksiyon ve macera oyunu We Happy Few'un, 13 Nisanda PlayStation 4 platformlarına çıkacağı belirtiliyor.


1960'ların İngiltere'sinde geçen oyunda şehir sakinlerinin içilen bir ilaç yüzünden delirdiğine şahit oluyoruz. Halisünasyonlar gören ve travma yaşayan şehir sakinleri, aynı ilacı biz ede içirmeye çalışıyor. Yer yer hayatta kalma mekaniklerine de sahip olan oyun, PlayStation 4'te 60 dolar fiyat etiketi ile çıkacak. Ön sipariş yapanlara özel bir PlayStation 4 teması ve oyun içi ekstra silahlar verileceği de açıklanmış durumda. PC oyuncularının severek oynadığı We Happy Few, bakalım konsolda nasıl bir başarı sergilecek, hep beraber göreceğiz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 20:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2017 12:02
xbox one a da çıkacak oyun. bugün 2. hata.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×