Wesker, Resident Evil 5'te

Levent Arıkan
Levent Arıkan 3.06.2010 - 12:31
Wesker, Resident Evil 5'te


Capcom tarafından PS3 ve Xbox 360 konsolları için yapımına devam edilen "Resident Evil 5'ten" bu sabah sürpriz bir haber geldi. "Resident Evil" severler tarafından serinin en çok ilgi duyulan karakterlerinden Albert Wesker'ın 5. oyunda olması kesinleşti. Oyundaki baş karakterin Chris olduğunun açıklanmasından sonra onun serideki en büyük düşmanı Wesker'ın da "Resident Evil 5'te" olması bekleniyordu. Merakla beklenen haber bu sabah Famitsu'nun dergi taramalarıyla ortaya çıktı. Famitsu dergisininin yeni yayınlanan dergi taramaları, Resident Evil 5'te bulunacak olan Albert Wesker'ı ilk defa gözler önüne serdi. Son olarak Chris ve Wesker, "Resident Evil Code Veronica" oyununun sonlarında yumruk yumruğa müthiş bir kavgaya girişmiş, patlamaların etkisiyle yolları ayrılmış; ama burada her ikiside; "Daha sonra görüşeceğiz." diyerek ileri serilerde olabilecek muhtemel bir karşılaşma için açık kapı bırakmışlardı. Öyle görünüyorki "Resident Evil 5'te" yine Chris ve Wesker'ın müthiş mücadelesine tanıklık edeceğiz. Sözlerimizi daha fazla uzatmadan, sizleri içinde Albert Wesker'ın görüntülerinin de bulunduğu Famitsu dergisinin taramalarıyla başbaşa bırakıyoruz. Oyundan yeni haberler TGS 08'de olacak ve Resident Evil 5, 13 Mart 2009 tarihinde tüm dünyada satışa sunulacak.

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası
Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası
Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma NoktasıYorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2022 02:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wesker, Resident Evil 5'te

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×