Westwood, Renegade mod tarasım araçlarını kullanıma sundu

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Westwood, Renegade mod tarasım araçlarını kullanıma sundu

Westwood, Renegade için mod tasarım araçları içeren paketini internet sitesinde duyurdu. Bu araçlar sayesinde oyuncular kendi haritalarını ve modlarını tasarlayabilecekler. Bu araçları kullanmak için Discreet firmasının g-max programının da bilgisayarınızda kurulu olması gerekiyor. Bu program, oyun ile birlikte zaten dağıtılmıştı. 

Elinde olmayanlar ücretsiz olan bu programı
https://www.discreet.com/products/gmax/gmaxconsumer/index.html adresinden çekebilirler. 
Tasarım araçları ise şu adreste: ftp://ftp.westwood.com/pub/renegade/tools/RenegadeToolsInstaller.exe 
Westwood bu konuda ayrıca bir de forum açtı. Forumun adresi ise; https://messagebrd.westwood.ea.com/cgi-bin/boards/ren/english/ultimatebb.cgi?ubb=forum&f=5

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Westwood, Renegade mod tarasım araçlarını kullanıma sundu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×