Westworld'ün ikinci sezonuna ait yeni fragman paylaşıldı

Westworld'ün ikinci sezonuna ait yeni fragman paylaşıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 30.03.2018 - 11:03
Düzen yerini kaosa bırakıyor!

Game of Thrones ve Westworld ile birlikte kaliteli projelerin altına imzasını atan HBO, milyonlarca seveni olan ünlü dizi için yeni bir fragman daha paylaştı. Ocak ayında çekimlerinin sonuna gelen yapımcılar, dizinin yeni sezonunu 22 Nisan tarihinde başlatacaklar. İlk sezonda merak uyandırıcı bir senaryo ile seyircilerin karşısına çıkan yapımcılar, akıllarda soru işareti bırakan sezon finali ile ikinci sezonun beklentisini yükselmişlerdi. Yeni fragmanda ana karakterlerden olan Bernard ve Dolores'in arasında geçen bir konuşmaya şahit oluyoruz. Kendi ırkının tarafını tutmak yerine insan saflarında yer alan Bernard'ın bu sezonda kilit bir rol oynayacağı söyleniyor.

Westworld için ikinci sezon fragmanı geldi

Özellikle Anthony Hopkins'in ilk sezonda ortaya koyduğu oyunculuk ile büyük övgü toplayan Westworld'ün ikinci sezonunda olayların nasıl ilerleyeceği hala gizemini koruyor. İnsanların kurduğu düzen yerini kaosa bıraksa da, muhtemelen yine şaşırtıcı olaylar ile karşılaşacağız. Tüm bunların yanında Vikings dizisinde Floki karakterini canlandıran Gustaf Skarsgard'ın da yeni sezonda rol alacağını belirtelim. Karl Strand isimli karakteri canlandıracağı söylenen Skarsgard, muhtemelen önemli bir role sahip olacaktır.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 02:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2018 08:41
Gelen gideni aratır. Dört gözle bekliyorum. Zaten ilk defa olmuş olamazdı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2018 12:16
Westworld: Rise of The Machines
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×