WH40K: Dark Millennium yaklaşıyor

Burçin Aygün
Burçin Aygün 13.10.2011 - 08:58
İmparator için!
Uzun süredir beklenen, merak edilen ve acaba iptal mi edildi diye düşünülen WH40K: Dark Millennium için THQ'dan açıklama geldi. Beklenen MMORPG oyunu WH40K: Dark Millennium THQ'nun açıklamasına göre Mart 2013 tarihinde bizlerle birlikte olacak.Bu tarihin duyurulması ile birlikte oyun hakkında bir türlü gelmek bilmeyen detaylarında yavaş yavaş ortaya çıkacağını umuyoruz. WH40K: Dark Millennium, Del Toro'lu inSANE oyunu ile birlikte 2013 yılında, THQ'dan çıkacak oyunlardan biri olma özelliğini taşıyor.

WH40K: Dark Millennium yaklaşıyor
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 10:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
WH40K: Dark Millennium yaklaşıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×