Wheel of Time dizisinden umut verici bir fragman geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.10.2021 - 14:22
Amazon Prime Video üzerinden yayınlanacak olan Wheel of Time (Zaman Çarkı) dizisi için gaza getirici bir tanıtım videosu yayınlandı.

Fantastik Edebiyat türünün en önemli ve uzun soluklu yapımlarından biri olan Wheel of Time (Zaman Çarkı) uyarlaması için yeni bir fragman daha yayınlandı. Tam 14 kitaplık serisinin hikayesine adım atacağımız Zaman Çarkı dizisi 19 Kasım 2021 itibari ile yayınlanmaya başlayacak.

Wheel of Time dizisinden umut verici bir fragman geldi

Dizinin başrolünde ünlü oyuncu  Rosemund Pike yer alıyor. Daha önce birçok projede yer alan ve özellikle Gone Girl performansı ile dikkat çeken Pike, serinin dizi adaptasyonunda en önemli karakterlerden biri olan Moiraine Damodred karakterine hayat vereceği belirtilmişti. Ünlü oyuncuya eşlik edecek isimlerden Josha Stradowski'nin Rand Al'Thor, Marcus Rutherford'un Perrin Aybara, Barney Harris'in Mat Cauton, Zoë Robins'in Nynaeve ve Madeleine Madden'in Egwene Al'vere karakterine hayat vereceğini de biliyoruz.

Robert Jordon tarafından ilk olarak 1990 yılında kaleme alınan The Eye of the World kitabı ile başlayan Wheel of Time (Zaman Çarkı) serisi, tam 14 kitaplık bir seriye dönüştü. Serinin yazarı olan Robert Jordon 2007 yılında hayatını kaybettikten sonra kendisinin yazıları ele alınarak kalan üç kitap, Brandon Sanderson tarafından tamamlandı. 

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 04:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 22:26
Butun diziler harika basliyor ve sonunu berbat bagliyor.Lost dizisinden beri bu gelenek oldu.Harika 1-2 sezon,hikayenin sonunda ise elde var sifir oluyor,umarim bu oyle olmaz.
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2021 21:17
Olmaz, sonu belli bunun hem de gayet güzel bağlanmış bir son:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 23:37
Bir kaç karakterin tipi seriye uymamış ama bunada şükür diyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 18:54
Büyük bir heyecanla bekliyorum. Umarım hakkını verirler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wheel of Time dizisinden umut verici bir fragman geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×