White Knight Chronicles 2 hakkında detaylar

Murat Sağlam
Murat Sağlam 25.04.2011 - 14:44
Avrupa ve Kuzey Amerika'da bekleyiş biraz daha sürecek.
Level-5'in White Knight Chronicles adlı oyununa devam oyunu olarak piyasaya sürülecek olan White Knight Chronicles 2, tam olarak birinci oyunun kaldığı yerden hikayesine devam edecek. En az 30 saatlik bir oynanış vaatler arasında.

Oyun tamamiyle yenilenmiş "dinamik" dövüş sistemini kullanacak. Bu sisteme göre kendi saldırılarınızı yaratabilecek ve üzerlerinde modifikasyonlar yapabileceksiniz. Bu da yepyeni stratejiler ve kombolar anlamına geliyor.

White Knight Chronicles 2 hakkında detaylar
Daha da ilgi çekici olarak oyun, 6 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği sunacak ve oyunculara birlikte hikaye modunu oynama ya da dünya üzerinde dolaşma şansı verecek. Oyunun konuşmak için klavye ve sesli konuşma desteği olacak.

Resmi Playstation Blog'a göre White Knight Chronicles 2, 20 Mayıs'ta Avrupa'da, 2 Ağustos'ta ise Amerika'da piyasaya sürülecek. 
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 09:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
White Knight Chronicles 2 hakkında detaylar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×