Wii ! Ağrıyan bilekler ve omuzlar !

Wii !  Ağrıyan bilekler ve omuzlar !

Emre Demiray
Emre Demiray 3.06.2010 - 12:31
Wii ! Ağrıyan bilekler ve omuzlar !
Nintendo Wii piyasaya çıktıktan sonra, "devrim niteliğinde" olarak adlandırılan kontrolleri hakkında da çeşitli yorumlar yapılmaya başlandı.

Wall Street Journal'da Wii kullanıcılarıyla yapılan görüşmelere yer verildi. 12 yaşında bir kız "Wii oynamak basketbol oynamaktan daha yorucu." derken, Jeremy Scherer isimli kendisini pek fazla aktif birisi olarak tanımlamayan bir kullanıcı "Uzun zamandır kullanmadığım kaslarımı kullanmaya başladım. Artık her akşam formumu arttırmak için Wii ile çalışacağım." diye konuştu. Ryan Mercer isimli düzenli olarak ağırlık çalıştığını söyleyen kullanıcı ise Wii oynamanın çok yorucu olduğuna değinerek "Oynarken baştan aşağı ter içinde kalıyorum." dedi.

Nintendo yetkilisi Perrin Kaplan ise yapılan bu yorumlara karşılık "Wii bir spor ürünü olsun diye yaratılmadı eğer kullanıcılarımız oynarken zorluk çekip ağrılar içinde kalıyorlarsa onlara daha fazla egzersiz yapmalarını tavsiye ediyorum." diye konuştu.

Kaynağa ulaşmak için TIKLAYINIZ.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 18:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×