Wii: Konami ve EA'dan yeni oyunlar

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Wii: Konami ve EA'dan yeni oyunlar
Headgate Studios'un tesellümüyle Electronic Arts, Wii için bir şeyler yapılacağının sinyalini vermişti. Nihayet şimdiye kadar Tiger Woods serisinden sorumlu olan takım, tamamen Nintendo'nun yeni konsolu için yazılım geliştirmeye yoğunlaşacak.

IGN'ye göre yayımcı, gelecek ay bir duyuru yapacak. IGN'nin son podcastı'nda Wii.IGN yazı işleri müdürü Matt Casamassina, bir ay içerisinde SSX Blur'u yakından incelemek için EA'yı yerinde ziyaret edeceğini zikretti.

"Bildiğim kadarıyla EA orada, yeni bir oyun, Wii için yepyeni bir IP ortaya çıkaracak. Susma mecburiyeti olmazsa ki inşallah olmaz, şubat ayı bitmeden burada bu yeni IP hakkında haber yazarız"

Hazır konuşmaya başlamışken Matt diğer bir projeyi de ima ediyor.

"A tabiî, madem yeni markalar üzerinde konuşuyoruz; Konami gelecek haftalar zarfında yepyeni bir Wii oyunu duyuracak. Şimdi, oyunun müthiş olacağı ve oyunda tamamiyle yeni bir IP söz konusu olduğu haricinde, hakkında pek bir şey söyleyemem."

Yani, önümüzdeki haftalar bayağı ilginç geçecek...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 06:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wii: Konami ve EA'dan yeni oyunlar

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×