Wii, Resident Evil 5'i kaldıramaz!

Mert Çalım
Mert Çalım 3.06.2010 - 12:31
Wii, Resident Evil 5'i kaldıramaz!


Wii, Resident Evil 5'i kaldıramaz!Şu ana kadarki Resident Evil multi uygulamaları içinde en iyisi olan RE4'den sonra RE5'in Wii versiyonuna gelmemesi, bizde geçekten hayal kırıklığı yarattı doğrusu diyerek başlamış joystiq.com yetkilileri yazıya. Oyunun yapımcılarından Masachika Kawata, RE5'in Wii versiyonun ihtimal dahilinde bile olmadığını söylerek bu belirsizliğe bir açıklık getirdi ve serinin önceki oyunlarına göre oldukça arttırılan grafiksel detayları, "PS2 ve Wii konsollarının kaldıramıyacağını" açıkladı.

Yine de, Nintendo hayranlarının çok fazla umutsuz olmalarına neden yok, çünkü bir diğer yapımcı Jun Takeuchi başka bir röportajda, Capcom'un Resident Evil markasını Wii'de de devam ettirmekten memnuniyet duyacağını, böyle bir durumun "birkaç yıllık bir süreç" gerektirebileceğini belirtti. Şimdi durum şu; iki yapımcı ve iki farklı görüş... Sonuç; tabii ki yine beklemek gerekecek.

KAYNAK
Wii, Resident Evil 5'i kaldıramaz!
joystiq.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 10:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wii, Resident Evil 5'i kaldıramaz!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×