Wii Sports Resort'dan patlama

Ağahan Çelik
Ağahan Çelik 3.06.2010 - 12:31
Wii Sports Resort'dan patlama


Wii Sports Resort'dan patlama


Nintendo tarafından Wii platformu için geliştirilmiş olan ve dünya çapında büyük ilgi gören ''Wii Sports'un'' yeni versiyonu olan ''Wii Sports Resort'', Japonya'da ilk gününde gördüğü büyük ilgi ile adından söz ettirmeye başladı bile. Japon ''Ameblo'' sitesinin yaptığı açıklamada oyunun Japonya'da ilk günde yaptığı hasılat ise 150.000 kopya, bu rakam ise satılmak için sunulan perakende ürünlerin %40'ı anlamına gelmekte. Bu hafta sonu ile birlikte bu rakamın 300.000'i bulması bekleniyor.

''Wii Sports Resort'' ilk gününde ''Wii Fit''' kadar büyük bir satış başarısı elde edemese de ''Wii Music'' ve ''Wii Sports'u'' geçmiş bulunuyor. Adından da anlaşılacağı gibi ikinci oyunla birlikte su sporlarına geçiş yapılmış. Tropik bir adada geçen bu oyun size; aileniz ve arkadaşlarınız ile zevkli vakit geçirmenizi sağlıyor.

KAYNAK
Wii Sports Resort'dan patlama
nintendoeverything.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 01:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wii Sports Resort'dan patlama

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×