Wii Sports varsa Move'da...

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 9.07.2010 - 12:28
Ubisoft'tan Move için Racket Sports

Ubisoft'tan yapılan açıklamaya göre, Nintendo Wii için geliştirilen Wii Sports'a benzeyen, ancak Playstation'ın yeni hareket algılayıcısı Move için geliştirilen Racket Sports yakında piyasada olacak.

Racket Sports, Move'un yeteneklerini ve Playstation 3'ün gücünü kullanacak. Oyunda Copacabana plajı, Fuji Dağı ve Dubai gökdelenleri gibi 30 farklı yer bulunacak. Ayrıca oyuncular farklı karakterler seçip, 30 farklı giysi, 30 farklı saç stili ve 15 farklı raketten birini seçebilecekler.

Oyun 4 kişiyle aynı anda oynanabilecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wii Sports varsa Move'da...

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×