Wii ucuzlarsa patlar

Burçin Aygün
Burçin Aygün 20.12.2010 - 14:16
EA başkanı konuşuyor
EA başkanı John Riccitiello'ya göre, Nintendo Wii, 99 dolar gibi bir fiyata düşerse, satış açısından çok büyük bir ivme kazanabilir. Riccitiello, Move ve Kinect'in gelişi ile birlikte Nintendo'nun fiyatını düşürmesi gerektiğini düşünüyor. 2007 ve  2008'de iyi gittiklerini, 2009 ve 2010 da yavaşladıklarını, sonrasında ise fiyatlarını düşürürlerse satış konusunda başarılı olabileceklerini belirtiyor.

Wii ucuzlarsa patlar
Sizce Nintendo başarısını devam ettirmek adına böyle bir atılım yapar mı?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wii ucuzlarsa patlar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×